لوازم یدکی غلطک هپکو براساس مدل های متنوع موجود در بازار توسط فروشندگان قطعات ماشین آلات سنگین، قابل خریداری هستند. فروشگاه سرویس قطعه یکی دیگر از فروشندگان باسابقه در این حوزه، امکان خرید لوازم یدکی غلطک هپکو اصل را در طبقه بندی متفاوت بر اساس انواع غلطک هپکو برای هموطنان گرامی فراهم نموده اند. همانطور که می دانید، تعدد قطعات غلطک هپکو بسیار است چون قسمت های مختلفی از آن را شامل می شوند که نقش بسزایی در عملکرد ماشین دارند.

سفارش لوازم یدکی غلطک هپکو اورجینال

در صورت آسیب دیدگی هر قطعه، ممکن است یک قسمت و یا کل ماشین غلطک با مشکل فنی روبرو شود و از کار بی‌افتد. در نتیجه رسیدگی به نقص فنی و تعویض به موقع لوازم یدکی غلطک هپکو برای مالک آن حائز اهمیت می باشد. شاخص های متعددی در نگهداری ماشین های سنگین وجود دارد، که بی توجهی نسبت به آن ها می تواند شما را متحمل خسارت سنگین نماید. لوازم یدکی غلطک هپکو شامل قطعات مختلفی است که برای تعمیر و نگهداری بخش های متفاوت، مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این قطعات می‌ توانند شامل موارد زیر باشند:

  • غلطک: و وظیفه اصلی آن انتقال نیرو و حرکت از موتور به چرخ‌ها است.
  • بوش: قطعه‌ای که برای جلوگیری از لغزش و حرکت نامنظم در غلطک استفاده می‌ شود.
  • پره: قطعه‌ای که برای افزایش یا کاهش سرعت و نیرو در غلطک استفاده می ‌شود.
  • روغن‌کش: قطعه‌ای که برای حفظ روانکاری و عمر مفید غلطک، روغن را تمیز می ‌کند.
  • سیستم ترمز: برخی از لوازم یدکی غلطک شامل قطعات مربوط به سیستم ترمز هستند، چرا که این سیستم نقش مهمی در عملکرد غلطک دارد.

تنها چند نمونه از انواع طبقه بندی قطعات غلطک هپکو را در قسمت فوق معرفی نموده ایم. در حالت کلی، بسته به نوع و مدل ماشین های غلطک هپکو، شامل قطعات دیگری نیز می شوند که نقش اساسی در عملکرد اصلی آن دارند.

 

لوازم یدکی غلطک هپکو بخش مهمی از فروش مجموعه سرویس قطعه را به خود اختصاص می دهد. با توجه به اینکه ماشین آلات هپکو در داخل کشور بیشتر استفاده می شوند، فروش لوازم یدکی غلطک هپکو بخش بزرگی از فروش قطعات ماشین آلات سنگین این کمپانی بزرگ را به خود اختصاص می دهد. در نتیجه شرکت هایی که مالک غلطک های هپکو هستند، هنگامی که با مشکل فنی برای ماشین خود روبرو می شوند، در اولین فرصت بایستی نسبت به تعویض لوازم یدکی غلطک هپکو اقدام کنند تا بیش از این به دیگر قطعات سالم ماشین فشار مضاعف وارد نشود.

خرید انواع لوازم یدکی غلطک هپکو

لوازم یدکی غلطک هپکو مربوط به موتور شامل قطعاتی است که برای انتقال نیرو و حرکت از موتور به چرخ ‌ها استفاده می‌ شوند. برخی از این قطعات عبارتند از:

  • غلطک (Transmission): قطعه اصلی از قطعات و لوازم یدکی غلطک هپکو را به خود اختصاص می دهد و با عنوان "غلطک" شناخته می ‌شود. این قطعه قابلیت انتقال نیرو و حرکت از موتور به چرخ‌ها را دارد.
  • روان کننده (Clutch): این قطعه قابلیت اتصال به غلطک را دارد و بدین وسیله جهت تنظیم و کنترل حرکت و انتقال نیرو به کار برده می شود.
  • پره (Flywheel): قطعه‌ای که جهت تغییر سرعت و نیرو در غلطک به کار برده می ‌شود.
  • سیستم ترمز (Brake system): از دیگر دسته بندی های اصلی قطعات غلطک هپکو به شمار می رود که نقش بسزایی در نحوه کنترل ماشین در موقعیت متراکم سازی سطح دارد.

این قطعات، به عنوان چند مثال از انواع لوازم یدکی غلطک هپکو به شمار می روند. از جمله قطعات اصلی مرتبط به موتور خودرو محسوب می گردند. بسته به نوع و مدل خودرو، باید به یک سری نکات مهم توجه کنید و در نهایت پس از تطابق مشخصات فنی نسبت به خرید قطعات غلطک هپکو از طریق فروشگاه سرویس قطعه اقدام کنید.

تلفن تماس: 02155781833 - 02155716800

تلفن همراه: 09121050499  فکس: 02155728400

ایمیل: saeed.davaran@yahoo.com 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 153
نمایش همه
علاقه مندی ها ()