پمپ فرمان لیفتراک یکی از لوازم یدکی لیفتراک است که از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولاً از پمپ های هیدرولیکی به عنوان پمپ فرمان لیفتراک استفاده می کنند. برخی از حرکات غیر استاندارد فرمان ماشین لیفتراک، موجب خراب شدن قطعات مرتبط با فرمان لیفتراک می شود. به این ترتیب در برخی از موارد با خرید پمپ فرمان لیفتراک می توان عملکرد فرمان لیفتراک را به حال اولیۀ خود بازگرداند.

شرکت پیشرو تراک در زمینۀ فروش قطعات و لوازم یدکی انواع لیفتراک برند ایرانی و خارجی در سراسر کشور فعالیت دارد. به این ترتیب متناسب با برند و مدل ماشین، می توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی قیمت پمپ فرمان لیفتراک مورد نظر خود را استعلام کنید.

خرید پمپ فرمان هیدرولیکی لیفتراک

نحوۀ عملکرد و کنترل نیرویی که پمپ فرمان لیفتراک در حین استفاده از ماشین از خود نشان می دهد، نقش مهمی بر روی راندمان کاری اپراتور دارد. به همین منظور از پمپ های هیدرولیکی برای قسمت فرمان ماشین آلات سنگین استفاده می کنند کارایی روان و راحت تری داشته باشند. هدف از به کار گیری پمپ های هیدرولیکی، انتقال و کنترل نیروها به واسطۀ سیال روغنی پایه معدنی، سنتزی و غیر اشتعال می باشد.

قسمت فرمان ماشین لیفتراک شامل انواع لوازم یدکی است که هر کدام از آنها نقش مهمی در کیفیت حرکت و کنترل فرمان دارد. در نتیجه ایجاد کوچکترین اختلال در عملکرد فرمان لیفتراک، اولین گزینه بررسی پمپ فرمان لیفتراک می باشد.

برخی از شرکت های عرضه کنندۀ قطعات ماشین آلات سنگین، فروش پمپ فرمان لیفتراک تویوتا و برند های دیگر و قطعات مرتبط با سیستم فرمان هیدرولیکی لیفتراک را متناسب با برندهای مختلف انجام می دهند. به عنوان مثال پمپ فرمان لیفتراک کوماتسو با پمپ فرمان لیفتراک کاترپیلار از نظر مشخصات فنی نسبت به یکدیگر متمایز می باشند.

هنگام خرید پمپ فرمان لیفتراک ذکر برند و مدل لیفتراک لازم و ضروری است. شیلنگ مکش هیدرولیک لیفتراک، شیلنگ برگشت هیدرولیک لیفتراک، پمپ کلاچ پایین و بالا لیفتراک، کیت کنترل ولو، رابط چهارشاخ و اوربیترول لیفتراک برخی از قطعات و لوازم یدکی مرتبط با پمپ هیدرولیک فرمان لیفتراک است که سیستم هیدرولیکی فرمان لیفتراک را تشکیل می دهند.

سیستم هیدرولیکی که پمپ فرمان لیفتراک بر اساس آن کار می کند، بخش مهمی از سیستم فرمان ماشین آلات سنگین را تشکیل می دهد و تأثیر مستقیم بر روی روان بودن و کنترل پذیر بودن فرمان دارد. پمپ های هیدرولیکی فرمان لیفتراک در سه دسته بندی کلی با جابجایی غیر مثبت، مثبت و چرخ دنده ای صورت می گیرد.

با توجه به اهمیت عملکرد صحیح سیستم هیدرولیکی لیفتراک، در صورت خراب شدن سیستم فرمان این ماشین، خرید پمپ فرمان لیفتراک  می تواند روان بودن فرمان لیفتراک را به حالت اولیۀ خود بازگرداند و شرکت پیشرو تراک می تواند به شما در خرید قطعات اورجینال لیفتراک همراهی کند.

 

 شرکت پیشرو تراک

آدرس :میدان قزوین ، خیابان قزوین ، نرسیده به خیابان مخصوص ، پلاک 425 

تلفن : 02155401318 -  02155410717 

همراه : 09122805868 

فکس: 55409784-021

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 781
نمایش همه
علاقه مندی ها ()