گریدر یکی از ماشین های راهسازی و عمرانی می باشد که در بخش راه و جاده بسیار کاربردی است و به عنوان تسطیح کننده ی راه و شیب ساز از ان استفاده می شود. گریدر ها ماشین های سنگینی هستند که از لوازم یدکی گریدر می توان به تیغه اشاره کرد، تیغه ی پهن موجود در این ماشین برای شیب سازی به کار رفته و قابل تنظیم است. لوازم یدکی گریدر بسیار مقاوم بوده و فشار ایجاد شده توسط ماشین را به راحتی تحمل می کند. گریدر خاک را فشرده و یکدست می نماید و برای انجام آسفالت کاری در ابتدا خاک توسط گریدر صاف می گردد.برای خرید لوازم یدکی گریدر  به سایت مراجعه کنید. 

انواع گریدر

گریدر ها در دو نوع بدون موتور که در گذشته از آن استفاده می شد و کار با آن بسیار دشوار بود، و موتور دار که گریدر های امروزی را شامل می شوند و کار با آن ها بسیار راحت است، قرار دارند. نام دیگر گریدر ، شیب ساز است. در واقع گریدر شیب سازی بسیار خوب و دقیقی را ایجاد می کند و با تنظیم ان می توان شیب های دلخواه را ایجاد کرد. همچنین گریدر ها می توانند خاک را به اطراف انتقال دهند.

خرید لوازم یدکی گریدر باکیفیت

برای خرید لوازم یدکی گریدر حتما از قطعات باکیفیت و برند های معروف استفاده کنید. برند هایی همچون کوماتسو، هپکو، ولوو، کاترپیلار و... از برند های معروفی هستند که قطعات باکیفیت دارند و استفاده از این لوازم یدکی گریدر باعث می شود تا مدت ها نیازی به خرید مجدد نداشته باشیم، بنابراین خرید این قطعات گرچه قیمت های بالاتری نسبت به انواع قطعات ضعیف تر دارد ، بسیار به صرفه می باشند. بسیاری از فروشگاه ها قطعات غیراصل را به جای اصلی به فروش می رسانند بنابراین باید توجه داشته باشید که لوازم یدکی گریدر خریداری شده حتما اصل و باکیفیت باشد.برای اطلاع از فروش لوازم یدکی گریدر کاترپیلار  به سایت مراجعه کنید.

گریدر از ماشین هایی است که در بخش عمرانی از آن استفاده ی بسیاری می شود. این ماشین که عمبیلت مسطح نمودن و شیب سازی را انجام می دهد در برخی مواقع دچار خرابی در بخش لوازم یدکی گریدر می شود که برای تامین این قطعات نیاز است تا مرکز فروش مطمئنی را بیابیم تا خرید این قطعات را از آن انجام دهیم. این قطعات به دلیل این که در بازار در کیفیت های متفاوتی قرار دارند باید از نظر کیفیمورد بررسی قرار گیرند و در نهایت قیمت باید مناسب باشد برای همین منظور به شما پیشنهاد می شود تا از فروشگاه پارت یدک راهسازی خرید خود را انجام دهید تا هم قطعات اورجینال را دریافت کنید و هم هزینه ی بسیار مناسبی را بپردازید. برای خرید از طریق لینک ها به سایت مراجعه نمایید و به راحتی و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

  مرکز پارت یدک راهسازی

 تلفن ثابت:  ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲ - ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

 تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۱۲۱۵۴۰‌‌‌ - ۰۹۱۲۴۰۱۵۴۸۴ - ۰۹۱۲۶۹۳۱۶۶۷ - ۰۹۱۲۵۹۰۹۹۶۲

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 678
نمایش همه
علاقه مندی ها ()