جرثقیل ماشینی است که برای بالا بردن و جابجا نمودن بار استفاده میشود. جابجایی بار در بسیار از صنایع وجود دارد که این جابجایی ها گاها بزرگ بوده و با ماشین های کوچک امکان پذیر نبوده و باید ماشینی بسیار مقاوم وجود داشته باشد که بتوان این جابجایی ها را انجام داد. جرثقیل ها در انواع مختلفی وجود دارند که می توانند به صورت های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. جرثقیل ها بر اساس بازو و پایداری خود می توانند محدوده داشته باشند.

جرثقیل ها از نظر کنترل

جرثقیل را می توان به دو صورت کنترل کرد در نوع اول فرد گرداننده ی جرثقیل در داخل کابین است و با استفاده از سیستم کنترلی درون کابین آن را کنترل می کند در نوع دوم فرد در بیرون از کابین و کنترل از راه دور را انجام می دهد و مسئول بارگیری از راه دور است. برای خرید لوازم یدکی جرثقیل  به سایت مراجعه کنید. 

مهم ترین لوازم یدکی جرثقیل

جرثقیل شامل کابین، زنجیر یا سیم، قرقره، بازو می باشد که این لوازم یدکی جرثقیل این ماشین را به یک ماشین کاربردی تبدیل کرده است.

انواع جرثقیل ها از نظر لوازم یدکی جرثقیل

جرثقیل های ثابت: این جرثقیل ها ثابت بوده و دارای فضای حرکتی محدودی می باشند. جرثقیل های برجی در دسته ی جرثقیل های ثابت جای می گیرد.

جرثقیل دکلی: این نوع از جرثقیل ها به مانند ترازو عمل می کنند. جرثقیل های دکلی به زمین نصب می شوند. برای ساخت و ساز در ساختمان های بلند این نوع جرثقیل بسیار کاربردی می باشد. این نوع از جرثقیل ها دارای ارتفاع بسیار زیادی می باشند همچنین قدرت بارگیری این جرثقیل ها بسیار بالا می باشد. برای کار هایی که دارای ارتفاع بلند است می توان از این وسیله استفاده کرد.

جرثقیل سقفی: جرثقیل های سقفی برای نگهداری و محافظت هزینه ی کمی داشته و از این نوع برای جابجایی های بزرگ استفاده می شود. این جرثقیل ها مقاومت بالایی دارد و دوام و ماندگاری بسیار خوبی دارند. جرثقیل های سقفی دارای انواع یک پل و دوپل و آویز و مونوریل می باشد.

جرثقیل ها از یونان روی کار آمدند و در روم گسترش پیدا کردند و کم کم انواع بسیاری از جرثقیل ها ساخته شدند . امروزه از جرثقیل ها در انواع مختلف استفاده می شود. هر یک از جرثقیل ها دارای قابلیت هایی هستند که می توانند در مکان های مختلف کاربردی واقع شوند.

کارکرد جرثقیل با توجه به لوازم یدکی ویژه ی جرثقیل

با توجه به این که اصلی ترین لوازم یدکی جرثقیل شامل یک تکیه گاه افقی، دو تکیه گاه عمودی و یک بازوی گردان است ، این وسیله می تواند قابلیت بالایی را ایجاد نماید. در ابتدا در یک سمت بازو جرثقیل وزنه ای برای تعادل قرار می گرفت و در سمت دیگر کالا ها قرار می گرفتند. کم کم جرثقیل در روم برای ساخت و ساز ها قرار گرفت و توانست کاربرد گسترده تری داشته باشد. در طول زمان جرثقیل شامل تغییراتی قرار گرفت و از لوازم یدکی جرثقیل مختلفی در آن استفاده شد تا به جرثقیل های امروزی تبدیل شد. برای خرید لوازم یدکی جرثقیل کوماتسو از طریق لینک اقدام نمایید. 

یکی از استفاده های خوبی که جرثقیل دارد استفاده از آن در بنادر می باشد. ب دلیل اینکه باربری جرثقیل در هوا و به صورت معلق است می تواند این بارگیری از نقاط بالاتر از زمین باشد که این مزیت بسیار خوبی است.

برای خرید انواع لوازم یدکی جرثقیل می توانید به سایت فروشگاه پارت یدک راهسازی مراجعه نمایید و با هزینه ی بسیار مناسب بهترین قطعات را خریداری نمایید. این شرکت با هدف رضایتمندی مشتریانش توانسته بهترین خدمات دهی را داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی انواع لوازم یدکی جرثقیل و قطعات دیگر ماشین آلات راهسازی از طریق لینک به سایت مراجعه فرمایید.

تلفن ثابت:  ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲ - ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

 تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۱۲۱۵۴۰‌‌‌ - ۰۹۱۲۴۰۱۵۴۸۴ - ۰۹۱۲۶۹۳۱۶۶۷ - ۰۹۱۲۵۹۰۹۹۶۲

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 816
نمایش همه
علاقه مندی ها ()